Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

GREEN LEAF ENERGY sp. z o.o. O firmie

  • Biała Podlaska

    Biała Podlaska, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Doradztwo Klientom w zakresie rozwiązań energii odnawialnej

  • Aktywna sprzedaż produktów firmy (fotowoltaika)

  • Raportowanie wyników sprzedaży

  • Kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Nasze wymagania

  • Umiejętności skutecznych negocjacji

  • Wysokich umiejętności komunikacyjnych

  • Ukierunkowania na realizację zadań i osiągania założonych celów

  • Prawa jazdy kat. B

  • Dyspozycyjność

Mile widziane

  • Możesz pochwalić się doświadczeniem sprzedażowym w branżach takich jak fotowoltaika, energia elektryczna, gaz, telekomunikacja, ubezpieczenia czy finanse - ale nie jest ono konieczne.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie część stała oraz prowizje bez limitu zarobków

  • Narzędzia pracy tj. IPad, Smartphone oraz Auto służbowe

  • Karta paliwowa

  • Wypełnianie kalendarza przez wsparcie sprzedaży

  • Stałą pracę – szukamy pracowników na lata, nie na sezon

  • Wsparcie działu technicznego oraz projektowego

  • Wysokiej jakości komponenty, które będziesz sprzedawał z przyjemnością

  • Wsparcie dla innowacji, nieszablonowych pomysłów oraz inicjatyw rozwojowych

  • Szkolenia techniczne oraz sprzedażowe prowadzone przez praktyków

  • Realne cele oraz wskazanie sposobu ich realizacji

  • Swobodę działania – pracujesz tak jak lubisz

  • Doskonałą atmosferę w pracy

  • Rozwój kariery, zamiast zwyczajnego miejsca pracy

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

GREEN LEAF ENERGY sp. z o.o.

Firma Green Leaf Energy tworzy systemy fotowoltaiczne przeznaczone dla odbiorców indywidualnych oraz firm. Umożliwiamy naszym klientom korzystanie z niewyczerpalnego źródła energii. Przyczyniając się do jakości naszego powietrza oraz obniżenia kosztów energii elektrycznej.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi firmami zapewniając jakość i gwarancje instalacji fotowoltaicznych.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w związku z czym powiększamy aktualnie zespół sprzedażowy. Praca przedstawiciela handlowego jest to jedno z kluczowych stanowisk w Firmie.

Czekamy na Ciebie!

Przewiń do profilu firmy