Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

WelmaSO firmie

umowa zlecenie
6 00015 000 brutto / mies.
kontrakt B2B
4 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Dęblin, Hrubieszów, Janów Lubelski, Krasnystaw, Kraśnik, Lubartów, Lublin, Łęczna, Łuków, Opole Lubelskie, Parczew, Poniatowa, Puławy, Radzyń Podlaski, Ryki, Świdnik, Tomaszów Lubelski, Włodawa, Zamość, Międzyrzec Podlaski

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie prezentacji produktów w trakcie spotkań z klientami indywidualnymi,

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów w domu u klienta,

  • prowadzenie negocjacji handlowych,

  • aktywna sprzedaż bezpośrednia,

  • teren pracy do 100 km od miejsca zamieszkania,

  • praca w godzinach od 11:00 – 19:00

Podział czasu pracy
90%

Spotkania w terenie z klientami, aktywna sprzedaż

10%

Raportowanie pracy i szkolenia

Nasze wymagania

  • odwagi i pewności siebie (warunek niezbędny),

  • chęci wychodzenia po za swoją strefę komfortu,

  • samodzielność w podejmowaniu decyzji oraz dobrej organizacji pracy własnej,

  • prawo jazdy kat. B,

  • doświadczenie w sprzedaży mile widziane,

  • zainteresowanie tematem sprzedaży i rozwoju osobistego,

To oferujemy

  • szkolenia produktowe, sprzedażowe od podstaw,

  • wszystkie spotkania z klientami umawiane przez profesjonalny telemarketing,

  • samochód służbowy, paliwo,

  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego,

  • podstawa i wysokie wynagrodzenie prowizyjne,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • ryczałt na paliwo

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • świętowanie urodzin

  • inicjatywy dobroczynne

  • Konkursy

  • Nagrody za wyniki

WelmaS

Firma WELMAS powstała w 2008 roku. Zajmuje się dystrybucją produktów medycznych: poduszek, kołder i materacy profilaktyczno-rehabilitacyjnych wykonanych z wełny.

Przewiń do profilu firmy