Ta oferta pracy jest nieaktualna od 19 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Biała Podlaska, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski, Łuków, Kock, lubelskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 08.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Termeco Tchórzewscy Sp. j. –rodzinna firma obecna na rynku od ponad 30-stu lat. Udziałowiec ogólnopolskiej sieci hurtowni instalacyjnych Instal-Konsorcjum. Dystrybutor czołowych producentów branży sanitarno-grzewczo-instalacyjnej.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej hurtowni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    miejsce pracy: Biała Podlaska, Kock, Łuków, Radzyń Podlaski, Międzyrzec Podlaski (Północ województwa)

    Główne zadania:

    • profesjonalne doradztwo techniczne
    • obsługa klienta (oferty, wyceny, zamówienia towarów, logistyka)
    • realizacja założonych planów sprzedażowych
    • utrzymywanie długotrwałych relacji z obecnymi klientami firmy.

    Oczekiwania:

    • znajomość branży sanitarnej i grzewczej (produkty, rynek),
    • zdolność szybkiego przygotowywania ofert i finalizowania transakcji,
    • umiejętność skutecznego nawiązywania kontaktów i prowadzenia rozmów handlowych,
    • samodzielność, wytrwałość w dążeniu do celu,
    • prawo jazdy kat. B.

    Oferujemy:

    • samochód służbowy, telefon, inne.
    • pracę w stabilnej i konkurencyjnej rynkowo firmie,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • premię uzależnioną od wyników,
    • szerokie perspektywy rozwoju,
    • elastyczny czas pracy,
    • niezbędne narzędzia pracy i benefity w tym: prywatna opieka medyczna, ubezpieczanie, karta sportowa.

    Oferty prosimy przesyłać mailem poprzez przycisk Aplikuj.

    Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia
    27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Termeco Tchórzewscy Sp. j. w zakresie przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

    Informujemy, że Administratorem Państwa danych osobowych jest Termeco Tchórzewscy Sp. j. z siedzibą w Lublinie: ul. Długa 5, 20-346 Lublin. Dane zbierane są wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji .