Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy

Jfarm O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Specjalista (Mid / Regular)

Producent suplementów diety dla zwierząt hodowlanych - poszukuje osób do pracy na stanowisku:

OPIS STANOWISKA:

  • sprzedaż produktów firmy do lekarzy weterynarii oraz punktów handlowych obsługujących hodowców bydła mlecznego
  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz obsługa obecnych
  • uczestnictwo w wystawach i szkoleniach z klientami

WYMAGAMY:

  • umiejętności budowania pozytywnych i długofalowych relacji z klientem
  • samodzielności w działaniu oraz dobrych zdolności organizacyjnych
  • łatwości nawiązywania kontaktów
  • znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • prawa jazdy kat. B
  • mile widziane kierunkowe wykształcenie lub doświadczenie na podobnym stanowisku
OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w młodym dynamicznym zespole
  • przyjazne środowisko pracy, otwartość na pomysły
  • kulturę pracy opartą na wzajemnym zaufaniu, szacunku i uczciwości
  • podstawowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon, internet mobilny
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne