Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

POSTAL STEEL GROUPO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

POSTAL STEEL GROUP POLSKA Sp. z o.o. międzynarodowa firma zatrudni:
Przedstawiciela Handlowego

Teren działania: województwo podlaskie

Zakres obowiązków:

  • Zapewnianie najwyższych standardów obsługi klientów przez kanał bezpośredni jak również platformę sprzedaży B2B,
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych z klientami oraz pozyskiwanie nowych partnerów handlowych,
  • Prezentacja oferty i jej komplementarności,
  • Profesjonalne doradztwo techniczne ( zapewniamy niezbędne szkolenia) dla klientów Firmy Postal,
  • Poszukiwanie oraz proponowanie nowych kanałów dystrybucji i grup odbiorców,
  • Zbieranie i analizowanie informacji dotyczących potencjału rynku, trendów i działań konkurencji,
  • Sporządzanie raportów i wniosków z analizy rynku,
  • Optymalizacja metod skutecznej obsługi klientów w oparciu o kanał sprzedaży tradycyjny jak również elektroniczny,
  • Współuczestnictwo w działaniach promocyjnych i marketingowych,
  • Realizacja założonych planów sprzedaży,

Oczekujemy:

  • Wysokich umiejętności społecznych z naciskiem na skuteczną komunikację,
  • Umiejętności sondowania potrzeb klientów i budowanie na ich podstawie oferty,
  • Umiejętności profesjonalnej prezentacji produktów i budowania skutecznej argumentacji,
  • Umiejętności analitycznych pozwalających na budowanie skutecznej strategii rynkowej na swoim terenie,
  • Umiejętności zarządzania wartością klienta i aktywny udział w budowaniu jego wzrostu,
  • Samodzielności, samodyscypliny i automotywacji.

Oferujemy:

umowę o pracę (lub dogodną formę zatrudnienia),
pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
szanse rozwoju zawodowego,
szkolenia prowadzone przez najlepsze firmy w Polsce,
ubezpieczenie grupowe
opiekę medyczną

Osoby zainteresowane, prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego klikając w przycisk aplikowania z podaniem w temacie wiadomości nr ref. za pomocą przycisku Aplikuj

Prosimy również o dołączenie do aplikacji poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości przez Postal Steel Group Polska Sp. z o.o.  (zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z 29.08.1997r., Dz. U. z 2002r., nr 101, poz. 926 z póź. zm.).”

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W związku z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 2016 poz. 922 z późn. zm.)  informujemy, iż administratorem danych osobowych zawartych w Pani/Pana dokumentach aplikacyjnych jest Firma Postal Steel Group Polska sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowie Podgórnym 62-080, przy ul. Sowiej 6.

Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji i na czas jej trwania, oraz podjęcia ewentualnych działań koniecznych przed zawarciem umowy.

Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Dane nie będą udostępniane innym odbiorcom.

Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji.

Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Postal Steel Group Polska Sp. z o.o.
ul. Sowia 6|Park Przemysłowy "Sowia", 62-080 Tarnowo Podgórne
tel. +48(61)65 25 80 80, www.postal.pl

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy