Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

BOWIM S.A.

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie relacji handlowych,

  • nastawienie na realizację celów sprzedażowych.

Nasze wymagania

  • znajomość techniki sprzedaży,

  • łatwość nawiązywania kontaktów,

  • wykształcenie co najmniej średnie, preferowane wyższe,

  • prawo jazdy kategorii B,

  • komunikatywność, samodzielność i odpowiedzialność,

  • przynajmniej podstawowa znajomość wyrobów stalowych.

Mile widziane

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży hutniczej.

To oferujemy

  • pracę jednozmianową na pełen etat,

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • pracę w polskiej, stabilnej firmie,

  • pakiet dodatkowych benefitów (fundusz socjalny, dofinansowanie do urlopu, świąt, ubezpieczenie grupowe, pakiet medyczny).

Zainteresowanych prosimy o składanie oferty (CV, zdjęcie, list motywacyjny wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji) za pomocą przycisku "Aplikuj".

BOWIM S.A.

BOWIM S.A. to jeden z największych krajowych dystrybutorów stali.

Firma świadczy usługi handlu wyrobami hutniczymi, usługi cięcia oraz prowadzi produkcję prefabrykatów zbrojeniowych dla budownictwa jak też profili zimnogiętych.

Przewiń do profilu firmy