Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Mondelēz International w PolsceO firmie

  • Białystok
    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie działań aktywizujących sprzedaż produktów Mondelez
  • analizowanie zmian zachodzących na rynku oraz obserwowanie działań konkurencji
  • rozwijanie współpracy biznesowej z klientami na powierzonym terenie
  • zapewnienie poziomu obsługi klientów wg standardów Mondelez

Nasze wymagania

  • masz dryg do sprzedaży i z łatwością przychodzi Ci przekonywanie innych do swoich racji
  • cenisz autonomię w działaniu i samodzielny charakter pracy
  • chcesz kreować rzeczywistość poprzez realizowanie własnych pomysłów i rozwiązań oraz uczestnictwo w projektach firmowych, np. Akademia Potencjału Sprzedaży
  • rozwój biznesu i niestandardowe rozwiązania to Twoje drugie imię
  • dążenie do osiągania rezultatów masz we krwi
  • Twój rozwój personalny jest dla Ciebie tak samo ważny, jak dla nas
  • czerpiesz korzyść z różnorodności i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • premia i nagrody sprzedażowe
  • dofinansowanie pakietu Multisport
  • opieka medyczna LuxMed
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • kwartalne wyjazdy rozwojowo-integracyjne
  • narzędzia pracy – telefon, tablet, samochód 24/7
  • ciągły rozwój, abyś z nami osiągał sukcesy
  • elastyczność i swoboda w działaniu
  • Więc jeśli chcesz wspólnie z nami wyznaczać globalne trendy w kategorii przekąsek, od możliwości idealnej kariery dzieli Cię jedno kliknięcie!

Teren Pracy: Białystok, Bielsk Podlaski

Możliwości w Terenowych Siłach Sprzedaży

Mondelēz International w Polsce

Mondelez International jest wiodącą firmą w branży spożywczej i światowym producentem przekąsek. Działamy w 160 krajach, zatrudniając ponad 90 000 osób. Zapewne znasz większość naszych marek, takich jak Milka, Oreo, Delicje, Prince Polo, belVita, Halls, czy Lubisie. Kluczem do naszego sukcesu są wspaniali ludzie i kultowe marki. Dołącz do nas i wspólnie wyznaczajmy globalne trendy, poprzez oferowanie odpowiedniej przekąski na odpowiednią chwilę wyprodukowanej w odpowiedni sposób. Na polskim rynku rozwijamy się od 1992 roku, jest nas już ponad 4600 osób. Pracujemy w wielu lokalizacjach: biurze w Warszawie, siłach sprzedaży oraz 7 zakładach produkcyjnych w: Skarbimierzu, Bielanach Wrocławskich, Jarosławiu, Płońsku, Cieszynie i Jankowicach, jak również w globalnym Centrum Badań i Rozwoju we Wrocławiu. Chcesz posmakować wyjątkowych możliwości w Mondelez? Wgryź się w poniższą ofertę!

Aktualne oferty pracodawcy
R-71675

Przedstawiciel Handlowy, Białystok