Ta oferta pracy jest nieaktualna od 21 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 27.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    top
    Miejsce pracy: Białystok

    Zakres obowiązków:

    • Prowadzenia aktywnego marketingu w celu pozyskiwania nowych odbiorców
    • Pośredniczenia w sprzedaży towarów sprzedawanych przez Spółkę
    • Pozyskiwania zleceń od odbiorców
    • Czuwanie nad windykacją należności od pozyskanych klientów za sprzedany im towar
    • Dbanie o dobry wizerunek Spółki (PR)
    • Monitorowania w zakresie danych biznesowych kontrahentów (adresy, zmiana formy prawnej, nazwiska osób kontaktowych, czyli odpowiedzialnych za podejmowanie decyzji zakupowych)
    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami
    • Doradztwo produktowe w zakresie opakowań

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w sprzedaży
    • Znajomość rynku opakowaniowego w Polsce (mile widziane)
    • Umiejętność organizowania własnego czasu pracy i terminowość w wykonywaniu zadań
    • Umiejętność współpracy w zespole i wymiany informacji
    • Dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych
    • Czynne prawo jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Praca z miejsca zamieszkania (praca zdalna) i brak rejonizacji targetu
    • Interesującą, pełną wyzwań pracę dającą możliwość sprawdzenia swoich umiejętności
    • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub własną działalność gospodarczą
    • Szkolenie wdrażające
    • Wynagrodzenie jakie otrzymują nasi przedstawiciele to kwoty od 3 do 10 tys (bez górnego limitu)
    • Praca w przyjacielskiej atmosferze
    • Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności w podejmowanych działaniach
    • Niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, itp.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ICC Neskor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest ICC Neskor Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Rzymowskiego 53. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.