Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • 18.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma QUADRAPOL producent ekskluzywnych domków z drewna , w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje na terenie Polski doradców klienta (przedstawicieli handlowych).

    Miejsce pracy: Kraków oraz praca zdalna

    Zakres obowiązków:

    • aktywna sprzedaż domów Firmy Quadrapol
    • sporządzanie ofert i umów handlowych
    • organizacja i prowadzenie spotkań z klientami firmy
    • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji
    • prowadzenie działań marketingowych

    Oczekujemy:

    • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego [mile widziana branża budowlana]
    • udokumentowanych sukcesów w sprzedaży
    • komunikatywności, samodzielności, dobrej organizacji pracy
    • znajomości technik sprzedaży
    • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie i/lub francuskiego
    • prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • stabilne warunki zatrudnienia
    • stałe wynagrodzenie + atrakcyjny system premiowania
    • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku francuskim
    • miłą atmosferę w zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku Aplikuj.

    CV prosimy przesyłać w j. polskim oraz w j. angielskim lub francuskim

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz. 883)."

    Klauzula Informacyjna dla osób aplikujących o pracę

    Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest DNA KWIATKOWSKI Spółka Jawna (zwana dalej DNA) który przetwarza je:

    a)w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji w tym rekrutacji przyszłych, a także w przypadku ich pozytywnego rezultatu przygotowania oferty, zawarcia i wykonania umowy o pracę z DNA – na podstawie art. 6 ust.1 lit. b Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., dalej: RODO, przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji oraz wykonania zawartej umowy z DNA.

    b)w celu wykonania obowiązków prawnych ciążących na DNA, wynikających z obowiązujących przepisów prawa – na podstawie art. 6 ust. 1 lit. c RODO, przez okres niezbędny do ich wykonania,

    c)w celu wykonywania prawnie uzasadnionych interesów DNA ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń DNA – na podstawie art. 6 ust.1 lit. f RODO (prawnie uzasadnionym interesem jest możliwość zrealizowania tego celu), tak długo jak aktualny będzie interes DNA;

    Podanie danych osobowych jest dobrowolne warunkuje jednak przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego oraz zawarcie i wykonanie umowy.

    DNA przetwarza następujące kategorie Pani/Pana danych osobowych:

    - dane identyfikujące tożsamość, dane teleadresowe.

    Pani/Pana dane osobowe mogą być udostępnione podmiotom i organom upoważnionym do ich przetwarzania na podstawie przepisów prawa jak również podmiotom przetwarzającym dane osobowe z polecenia DNA.

    Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, ich przeniesienia, wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, wniesienia skargi do organu nadzorczego, wycofania udzielonej zgody na ich przetwarzanie, które pozostanie bez wpływu dotychczasowe przetwarzanie – na zasadach wynikających z RODO.