Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

VECTRA S.A.O firmie

  • Białystok, Czarna Białostocka, Łomża, Sejny, Stawiski, Suwałki, Szczuczyn, Kolno

    podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 5 lat temu
  • Specjalista

Vectra to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie. Wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje realizować ciekawe projekty, zgłoś swoją kandydaturę na stanowisko:

Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Nr ref.: PH/podlaskie

Jesteś osobą komunikatywną? Lubisz kontakt z ludźmi? Potrafisz zaangażować się w wykonywanie swoich zadań?
Chcesz mieć swój udział w organizowaniu akcji marketingowych oraz sprzedażowych ? Vectra czeka właśnie na Ciebie !

Główne zadania:

  • Reprezentowanie czołowej firmy telekomunikacyjnej w Polsce.
  • Obsługa Klienta indywidualnego w zakresie sprzedaży i marketingu
  • Prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych
  • Budowanie trwałych relacji z klientami

Wymagania:

  • Wysoka motywacja do działania oraz nastawienie na rezultat
  • Rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Oferujemy:

  • Atrakcyjną formę wynagrodzenia powiązaną z wynikami
  • Możliwość rozwoju zawodowego i jasno określoną ścieżkę kariery
  • Merytoryczne wsparcie profesjonalistów
  • Narzędzia niezbędne do realizacji zadań
  • Elastyczne godziny pracy

Osoby zainteresowane naszą ofertą zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych: CV oraz listu motywacyjnego z zaznaczeniem w temacie maila nazwy miasta
za pomocą przycisku Aplikuj.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 28.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 833)"

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy