Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

JBS GOLDWELLO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
JBS Kisielewski Turos Kisielewski sp. j. - dostawca kompleksowych rozwiązań dla salonów fryzjerskich z ponad 30-letnim doświadczeniem, generalny przedstawiciel w Polsce marek GOLDWELL, OLYMP, KYONE

poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko:
Przedstawiciela Handlowego
na terenie województwa podlaskiego
Miejsce pracy: Białystok i województwo podlaskie
Preferowane miejsce zamieszkania: Białystok

Opis stanowiska:

  • Współpraca z salonami fryzjerskimi na powierzonym terenie (sektor B2B)
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i produktów
  • Monitorowanie rynku oraz działalności konkurencji
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • Kontrola należności

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku Przedstawiciela Handlowego – również w sektorze FMCG
  • Samodzielność w działaniu oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Inicjatywa, zaangażowanie i silna motywacja do osiągania wysokich wyników
  • Zdolności interpersonalne, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów
  • Obsługa programów MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Znajomość branży fryzjerskiej będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie, której kapitałem są ludzie
  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Motywacyjny system wynagrodzenia i gradacji
  • Pakiet szkoleń wprowadzających
  • Możliwość dalszego podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków

Dołącz do jednego z najlepszych zespołów w branży!

Aplikacje (CV i list motywacyjny) z dopiskiem Przedstawiciel Handlowy prosimy przesyłać za pomocą formularza do 31.07.2020 dostępnego poniżej pod przyciskiem APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997 r. Dz.U. z 2002 r., nr 101, poz. 923 ze zm.”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy