Przedstawiciel Handlowy

  • Białystok, Księżyno (pow. białostocki), podlaskie
  • Specjalista
  • 16.05.2019
  • Ważna jeszcze 27 dni (do 15.06.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma RAK-BUD Białystok to wiodący producent betonu towarowego, prefabrykatów oraz szeroko pojętej galanterii betonowej. Działamy na rynku podlaskim nieprzerwanie od 1980 roku, dlatego łączymy długoletnie doświadczenie z praktycznym stosowaniem nowoczesnych technologii.

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    Miejsce pracy: Białystok (okolice), Księżyno (pow. białostocki) (okolice)

    Twoje zadania:

    • sprzedaż produktów wymagających wiedzy technicznej
    • Opieka nad dotychczasowymi klientami oraz aktywne zdobywanie nowych klientów
    • doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • zdobywanie informacji o planach i potrzebach klientów
    • sporządzanie ofert
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • realizacja planów sprzedaży
    • bieżące raportowanie pracy

    Nasze oczekiwania:

    • doświadczenie handlowe we współpracy z klientami
    • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
    • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dyspozycyjność
    • Wiedza ogólna na temat materiałów budowlanych
    • Doświadczenie w obsłudze pakietu MS Office
    • prawo jazdy kat. B

    Gwarantujemy Ci:

    • Umowę o pracę w renomowanej firmie
    • Stabilność zatrudnienia
    • wynagrodzenie – wysoka podstawa + premia uzależniona od wypracowanych progów sprzedażowych
    • Praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w obszarze woj. podlaskiego
    • Możliwość rozwoju w firmie z wieloletnim doświadczeniem nastawionej na sukces
    • Terminowe wynagrodzenie,
    • Pracę w przyjaznej atmosferze,
    • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV za pośrednictwem przycisku aplikuj

    bottom