Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy

LOMAN Sp. z o.o.O firmie

LOMAN Sp. z o.o.

Wapienicka 20

Bielsko-Biała

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie efektywnych kontaktów z klientami,

  • pozyskiwanie nowych klientów,

  • monitorowanie trendów rynkowych, działań konkurencji i zachowań konsumentów,

  • realizacja założonych planów sprzedażowych,

  • sporządzanie i raportowanie działań sprzedażowych,

  • kontrola i bieżąca sprzedaż stoków magazynowych,

  • prowadzenie działań marketingowych i promocyjnych,

Nasze wymagania

  • wymóg konieczny - minimum 3-5 letnie doświadczenie na stanowisku w branży (odzieżowo-sportowej)

  • prawo jazdy kat. B

  • wykształcenie min. średnie

  • biegła znajomość j. angielskiego oraz mile widziana j. niemieckiego

  • samodzielność, dyspozycyjność (gotowość do wyjazdów służbowych)

  • umiejętność dobrej organizacji pracy

  • umiejętność obsługi komputera (pakiet MS Office) oraz mile widziana znajomość programu CDN XL Comarch.

To oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

  • niezbędne narzędzia pracy

Firma Loman jako czołowy producent czapek oraz szali istnieje na rynku europejskim od 1992 roku. Rozwój firmy zawdzięczamy zgranemu i wykwalifikowanemu zespołowi pracowników, który dba o najdrobniejsze szczegóły podczas procesu produkcji. Zaawansowane i nowoczesne technologie oraz doskonałej jakości przędze pomagają w tworzeniu wyrobów dziewiarskich najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy