Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy

Carpatree Sp. z .o.o.

3 1006 500 brutto / mies.
  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa sprzedaży terenowej B2B na obszarze Śląska i Małopolski

  • aktywne poszukiwanie nowych klientów

  • monitorowanie wizerunku marki prezentowanego w punktach sprzedaży

  • kontrola płatności ze strony kontrahentów

  • obsługa zamówień składanych przez klientów

  • tworzenie ofert handlowych

  • koordynacja i prowadzenie działań promujących markę we współpracy z klientami B2B

  • regularne raportowanie efektów pracy

Nasze wymagania

  • wysoki poziom kultury osobistej

  • łatwość nawiązywania nowych kontaktów

  • doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej

  • umiejętność obsługi pakietu biurowego Office

  • sumienność

  • samodzielność, dobra organizacja pracy własnej

  • prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu

  • umiejętność wyciągania wniosków z efektów pracy

  • mile widziane zainteresowanie sportem

To oferujemy

  • przyjazną, swobodną i niekorporacyjną atmosferę pracy

  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

  • system prowizyjny

  • program MultiSport

  • pracę w młodym i ambitnym zespole

  • możliwość pracy w nowoczesnym, klimatyzowanym biurze w Bielsku-Białej

  • zniżkę pracowniczą na produkty marki

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia zawodowego

  • wsparcie merytoryczne w razie potrzeby uzupełnienia kompetencji

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Carpatree to polska marka odzieży sportowej założona w 2016 roku. Od samego początku głównym założeniem Carpatree było dostarczenie klientom najwyższej jakości stylowych ubrań sportowych i budowanie społeczności osób wzajemnie wspierających się w dążeniu do sportowych celów. Zespół tworzący Carpatree stale się rozwija, a obecnie poszukujemy osoby odpowiedzialnej za obsługę i rozwój stacjonarnej sprzedaży naszej marki na Śląsku i w Małopolsce.

Przewiń do profilu firmy