Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy

Sport-Premium Sp. z o.o.O firmie

  • Bielsko-Biała, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Kłobuck, Lubliniec, Myszków, Sosnowiec, Tarnowskie Góry, Zawiercie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • sprzedaż powierzchni informacyjno-reklamowej do nośników zewnętrznych oraz Internetu
  • realizacja projektu kreującego pozytywny wizerunek firm na bazie stałych i nowych klientów
  • reprezentowanie firmy, rozwój i utrzymywanie powierzonego rynku sprzedaży

Nasze wymagania

  • mile widziane doświadczenie w branży reklamowej (Yellow Pages / sprzedaż B2B)
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz ukierunkowanie na wyniki i uczciwą sprzedaż
  • prawo jazdy i samochód
  • gotowość współpracy na bazie własnej działalności gospodarczej

To oferujemy

  • bazowe wynagrodzenie prowizyjne oraz premie
  • grupę stałych klientów z powtarzalnością do 60 / 70%
  • szkolenie produktowe i opiekę doświadczonych handlowców w okresie wdrożenia
  • rozwój osobisty, stabilną i wieloletnią współpracę oraz wysokie zarobki
  • możliwość awansu oraz tworzenia własnych grup sprzedażowych w ramach własnej działalności gospodarczej wspieranej przez naszą firmę
  • dofinansowanie - 5.000 zł na rozwój w zakresie współpracy z nami po okresie wdrożeniowym
  • gratyfikacje kwartalne za wyniki handlowe
  • elastyczny czas pracy

Sport-Premium Sp. z o.o.

Sport-Premium Sp. z o.o. jest aktywna od maja 1996 roku. Przez lata działalności stworzyliśmy rynek, który daje pracę wielu ludziom jednocześnie niosąc ogromne korzyści dla rozwoju regionalnej aktywności gospodarczej i społecznej.

Reprezentantów Handlowych firmy Sport-Premium charakteryzuje otwarty umysł i wrażliwość na potrzeby przedsiębiorców, umiejętna analiza rynku, wysoka jakość sprzedaży, terminowość wykonywanych zadań, podnoszenie kwalifikacji oraz pogłębianie wiedzy handlowej.

Zadaniem Przedstawiciela Handlowego jest realizacja Systemu Regionalnej Aktywności Gospodarczej i Społecznej w powierzonym regionie. Działania handlowca polegają na sprzedaży Pakietów Multiaktywnych związanych z Produktami Systemowymi oraz Branżowym Wykazem Firm www.indexfirm.pl, na bazie stałych i nowych klientów. Pakiet Multiaktywny kreuje pozytywny wizerunek firm oraz regionu i jest ściśle powiązany z naszym systemem.

Sport-Premium zapewnia współpracującym z naszą firmą Przedstawicielom

Handlowym:

• stały i przygotowany obszar sprzedaży

• wieloletnią współpracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• swobodę w działaniu i organizacji pracy własnej

• wynagrodzenie prowizyjne oraz premie za wyniki w oparciu o przyjęte zasady

• jasno określone zasady współpracy

Zarobki każdego handlowca powiązane są z zaangażowaniem, wkładem pracy i realizacji

Przedstawiciel Handlowy, Bielsko-Biała