Ta oferta pracy jest nieaktualna od 255 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bielsko-Biała, Chorzów, Gliwice, Katowice, Sosnowiec, śląskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top
Do współpracy zapraszamy osoby z doświadczeniem, które wyznaczają nowe trendy,
chcą zainwestować zarówno w rozwój swój, jak i Firmy,
mają w sobie charyzmę i kreatywność, którą wykorzystują w codziennej pracy.
Podejmij wyzwanie i odpowiedź na poniższą ofertę rekrutacyjną!!!
Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Chorzów, Gliwice, Katowice, Sosnowiec
Region: śląskie
Nr ref.: HR/PH/10/2017

W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy osoby, która będzie odpowiedzialna za efektywne pozyskiwanie klientów i realizację założonych celów.

Opis stanowiska:

  • Realizacja planów sprzedażowych,
  • Utrzymywanie efektywnych kontaktów z Klientami w celu korzystnego kształtowania dystrybucji produktów na podległym terenie,
  • Rozbudowa podległego regionu poprzez aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy,
  • Bieżąca analiza rynku lokalnego,
  • Raportowanie aktualnych działań oraz wyników sprzedażowych do przełożonego,
  • Rozwój lokalnego rynku do jego maksymalnego potencjału,
  • Utrzymywanie standardów pracy Przedstawiciela Handlowego,

Jeżeli jesteś osobą, która:

  • Potrafi aktywnie pozyskiwać klientów na wyznaczonym terenie,
  • Ma za sobą pierwsze doświadczenia w branży technicznej związane ze sprzedażą B2B/D2D,
  • Posiada praktyczną znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • Potrafi umiejętnie diagnozować potrzeby klientów i dobierać ofertę dostosowaną do oczekiwań,
  • Ma silne nastawienie na realizację celów i osiąganie jak najwyższych wyników sprzedażowych,
  • Potrafi samodzielnie zaplanować swoją pracę,
  • Nie boi się wyzwań i stawia na rozwój,
  • Wyróżnia się kreatywnością i pomysłowością, którą wykorzystuje w pracy.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę oraz zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub innej formy zatrudnienia,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń zależny od wyników pracy z systemem prowizyjno-premiowym bez górnego limitu,
  • Adekwatne narzędzia pracy: samochód, karta paliwowa, telefon, laptop,
  • Duże możliwość rozwoju w dynamicznie rozwijającej się i nowoczesnej firmie.

Wyślij aplikację za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty!!!
Rekrutacja trwa do 01 marca 2017 roku.
Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się