Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Częstochowa, Bielsko-Biała, Rybnik, śląskie
  • Specjalista
  • 04.01.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Miejsce pracy: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Rybnik

    Sprzedaż kosmetyków w salonach kosmetycznych
    i gabinetach medycyny estetycznej.

    Oferta skierowana jest do:

    • osób poszukujących podstawowego źródła dochodu,
    • osób posiadających pracę i szukających dodatkowego dochodu.

    Opis stanowiska:

    • realizacja strategii sprzedażowej firmy i wyznaczonych celów indywidualnych,
    • pozyskiwanie nowych klientów z danego terytorium,
    • opieka nad klientami oraz utrzymywanie z nimi długotrwałych dobrych relacji,
    • samoorganizacja czasu pracy.

    Oczekiwania:

    • własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia,
    • wykształcenie min. średnie,
    • systematyczność,
    • entuzjazm, zaangażowanie i otwartość na nowe wyzwania,
    • umiejętność prowadzenia negocjacji,
    • chęć osiągnięcia sukcesu i niezależności finansowej,
    • posiadanie własnego samochodu,
    • doświadczenie w sprzedaży kosmetyków lub leków będzie dodatkowym atutem.

    Oferujemy:

    • współpracę w systemie prowizyjnym,
    • wynagrodzenie od 5.000 PLN netto miesięcznie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    bottom