Ta oferta pracy jest nieaktualna od 292 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Tychy, Ustroń, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 01.08.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HENRY KRUSE Sp z o.o.
    Bielany Wrocławskie ul. Kolejowa 3
    55-040 Kobierzyce

    Tworzymy systemy dla strategii utrzymywania czystości.
    Jesteśmy firmą, która jest liderem w sprzedaży artykułów specjalistycznych w branży chemicznej oraz wiodącym dystrybutorem branży opakowań jednorazowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny. Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.

    Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.
    Poszukujemy kandydata na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

    Miejsce Pracy: Katowice,
    Bielsko Biała, Tychy, Ustroń,
    woj. Śląskie

    Opis Stanowiska:

    • pozyskiwanie nowych klientów
    • wdrażanie nowych produktów oraz optymalizacja obecności produktów na rynku
    • realizacja zadań sprzedażowych, prezentacja naszego asortymentu u klientów
    • kompleksowa opieka nad istniejącymi klientami w celu dalszego rozwoju współpracy
    • prowadzenie negocjacji handlowych
    • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

    Od kandydatów oczekujemy m.in.:

    • doświadczenie w branży i obsłudze klienta HoReCa
    • wykształcenie min. średnie
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
    • umiejętności negocjacyjnych
    • zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
    • nastawienia na realizację celów i osiąganie sukcesów
    • dyspozycyjności
    • prawo jazdy kat. B

    Kandydatom oferujemy:

    • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
    • pracę w młodym, dynamicznym zespole w ramach struktur renomowanej firmy
    • kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy w naszej organizacji
    Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres firmy
    lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
    nadesłanych ofert nie zwracamy.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z póź. zm.)”.