Ta oferta pracy jest nieaktualna od 103 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Katowice, Tychy, Ustroń, Bielsko-Biała, śląskie
  • Specjalista
  • 01.08.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

HENRY KRUSE Sp z o.o.
Bielany Wrocławskie ul. Kolejowa 3
55-040 Kobierzyce

Tworzymy systemy dla strategii utrzymywania czystości.
Jesteśmy firmą, która jest liderem w sprzedaży artykułów specjalistycznych w branży chemicznej oraz wiodącym dystrybutorem branży opakowań jednorazowych i kompleksowych rozwiązań w zakresie profesjonalnego utrzymywania czystości i higieny. Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.

Należymy do grupy IGEFA oraz INPACS. Prowadzimy działalność na terenie całej Polski.
Poszukujemy kandydata na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce Pracy: Katowice,
Bielsko Biała, Tychy, Ustroń,
woj. Śląskie

Opis Stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • wdrażanie nowych produktów oraz optymalizacja obecności produktów na rynku
  • realizacja zadań sprzedażowych, prezentacja naszego asortymentu u klientów
  • kompleksowa opieka nad istniejącymi klientami w celu dalszego rozwoju współpracy
  • prowadzenie negocjacji handlowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Od kandydatów oczekujemy m.in.:

  • doświadczenie w branży i obsłudze klienta HoReCa
  • wykształcenie min. średnie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność w działaniu
  • umiejętności negocjacyjnych
  • zdolność do efektywnej pracy pod presją czasu
  • nastawienia na realizację celów i osiąganie sukcesów
  • dyspozycyjności
  • prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • narzędzia pracy: samochód, komputer, telefon
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole w ramach struktur renomowanej firmy
  • kompleksowe szkolenia wdrażające do pracy w naszej organizacji
Zainteresowanych prosimy o przesyłanie ofert zawierających CV na adres firmy
lub za pomocą przycisku Aplikuj teraz.

  Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami,
nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2016r. poz. 922 z póź. zm.)”.

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się