Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Bielsko-Biała, Tychy, śląskie
  • Kierownik
  • 20.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

     Poszukujemy ludzi pełnych pasji, zaangażowanych, zainteresowanych nowoczesnymi technologiami.

    W związku z projektem prowadzonym dla naszego Klienta (Sony Europe B.V.), Firma Option One poszukuje pracownika na stanowisko:
    Miejsce zamieszkania: Bielsko-Biała, Tychy lub Kraków

    Opis stanowiska:

    • Sprzedaż produktów Sony w przydzielonym regionie.
    • Zarządzanie planem i realizacją sprzedaży u powierzonych klientów.
    • Koordynacja pracy zespołu promotorów.
    • Budowanie relacji z kierownikami/sprzedawcami salonów.
    • Budowa i utrzymanie odpowiedniej oferty oraz ekspozycji produktów Sony w sklepach dealerów w regionie.
    • Organizowanie i przeprowadzanie promocji produktowych u podległych dealerów.
    • Dbałość o wizerunek firmy Sony w regionie.

    Wymagania:

    • Silne zorientowanie na osiągnięcie celu oraz na skuteczną egzekucje prowadzonych działań.
    • Wnioskowanie i umiejętność podejmowania decyzji w ramach powierzonej odpowiedzialności.
    • Doświadczenie w samodzielnym zarządzaniu kanałem sprzedaży lub kluczowymi klientami.
    • Efektywność osobista w zakresie planowania i organizacji pracy.
    • Bardzo dobre umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne.
    • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne, nawiązywanie relacji międzyludzkich.
    • Nastawienie na samodzielne rozwiązywanie problemów.
    • Umiejętność radzenia sobie ze stresem.
    • Gotowość do podróży służbowych.
    • Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel.
    • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży (efektywny nadzór, wyznaczanie priorytetów, zadań, motywowanie i angażowanie zespołu).
    • Doświadczenie w obszarze in store marketingu w sklepach detalicznych.
    • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom B1/B2).
    • Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki ekonomiczne lub techniczne.
    • Prawo jazdy (2-letnie doświadczenie).

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    • Zdobycie doświadczenia współpraca z międzynarodową korporacją.
    • Dostęp do nowoczesnych technologii.
    • Narzędzia pracy: Samochód, laptop, telefon.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie w liście motywacyjnym następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. Ust. nr 133 poz. 883. Brak powyższej klauzuli uniemożliwi nam rozpatrzenie Państwa oferty.