Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Biłgoraj
    Biłgoraj, lubelskie
  • umowa o pracę, umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca z punktami detalicznymi na wskazanym terytorium
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientem i angażowanie go w aktywną komunikację
  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • Realizacja założonych celów sprzedażowych i jakościowych
  • Edukacja detalistów i sprzedawców na temat marek z portfolio firmy
  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania pracodawcy

  • Minimum 1 rok doświadczenia w sprzedaży
  • Prawo jazdy kat. B (min. 1 rok) – wymóg konieczny
  • Umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji w kontaktach biznesowych
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Samodzielność w działaniu oraz umiejętność planowania i realizacji wyznaczonych celów sprzedażowych
  • Mile widziane wykształcenie wyższe lub status studenta

Pracodawca oferuje

  • Umowa o pracę tymczasową na pełen etat z Adecco Poland
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie - podstawa i premia uzależniona od indywidualnych wyników
  • Narzędzia pracy – samochód służbowy (możliwość korzystania do celów prywatnych), karta flotowa, telefon, Ipad
  • Pakiet benefitów do wyboru - opieka medyczna Luxmed, karta lunchowa Sodexo, Club+
  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju
  • Praca ze znanymi markami lidera branży tytoniowej

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • bony żywieniowe

Adecco Poland Sp. z o.o.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przedstawiciel handlowy, Biłgoraj