Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

AMBRA Sp. z o.o.

  • Błonie

    Błonie, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna sprzedaż produktów Ambry na powierzonym terenie

  • Pozyskiwanie nowych klientów w obszarze drogerii lub sklepów niezależnych na powierzonym terenie

  • Budowanie trwałych relacji z klientami firmy

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Jesteś zdeterminowany w realizacji wyznaczonych celów i z otwartą głową podchodzisz do nowych zadań

  • Dobrze organizujesz pracę własną i potrafisz nadać priorytety

  • Masz łatwość w nawiązywaniu relacji biznesowych i wcześniejsze doświadczenie w sprzedaży

  • Posiadasz prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę / kontrakt B2B

  • Stabilne zatrudnienie w 6. co do wielkości obrotu firmy w Polsce, posiadającej 25-letni staż na rynku w branży FMCG

  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte i partnerskie relacje oraz troskę o rozwój pracowników potwierdzone certyfikatem Friendly Workplace 2019

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wakacji dzieci

  • paczki świąteczne

  • inicjatywy dobroczynne

  • pikniki rodzinne

  • karta sportowa

Od 30 lat regularnie dostarczamy produkty w kategorii chemia-higiena-kosmetyki do kilku tysięcy Klientów, oferujemy model biznesowy w zakresie Sieci Partnerskiej Drogerii Koliber oraz zarządzamy półką z chemią gospodarczą i kosmetykami w ramach innowacyjnego projektu Shelf Program.

Dysponujemy profesjonalnym zapleczem i zespołem o różnorodnych kompetencjach, dzięki czemu jesteśmy rzetelnym Partnerem.

Naszym celem jest umocnienie pozycji lidera na rynku oraz ciągły rozwój firmy, zorientowanej na potrzeby klienta. Dokonujemy tego za pomocą ciekawych, rozwojowych i kreujących rynek projektów.

Jesteśmy częścią Grupy Eurocash, największej polskiej firmy zajmującej się hurtową dystrybucją produktów FMCG. Przedsiębiorczość mamy w DNA, dlatego wraz z naszymi Pracownikami i Klientami - właścicielami lokalnych sklepów od ponad 25 lat rozwijamy handel niezależny w Polsce.

Przewiń do profilu firmy