Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi, mazowieckie
  • Specjalista
  • 30.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PAESE jest polską marką kosmetyków o międzynarodowym zasięgu.

    „Naszą misją jest tworzenie i ciągłe udoskonalanie wyjątkowych produktów oraz usług, dzięki którym kobiety mogą czuć się piękniejsze i z większą pewnością eksponować swoje wewnętrzne wartości”

    Aby nadal wypełniać tą misje przeprowadzamy rekrutację na stanowisko

    Miejsce pracy: wybrany region na terenie Polski

    Opis stanowiska:
    • Realizowanie polityki firmy w zakresie sprzedaży kosmetyków kolorowych,
    • Realizowanie założonych celów sprzedażowych,
    • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
    • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i rozwój potencjału Klientów istniejących,
    • Kreowanie dobrego wizerunku firmy,
    • Bieżące analizowanie sprzedaży i raportowanie wyników.
    Poszukujemy osób:
    • otwartych na ludzi, pomysły i zmiany,
    • jednocześnie nastawionych na relacje oraz cel i wysokie rezultaty,
    • efektywnie zarządzających własnym czasem i dobrze zorganizowanych,
    • posiadających doświadczenie w sprzedaży B2B i B2C,
    • które dobrze czują się w branży kosmetycznej,
    • wyłącznie pozytywnie nastawionych do  Klientów i wykonywanej pracy,
    • czerpiących przyjemność z budowania długotrwałych relacji z Klientami

    Cenimy ludzi przedsiębiorczych, dlatego chętnie współpracujemy z osobami prowadzącymi własną działalność gospodarczą.

    Oferujemy:

    • szeroką gamę wysokiej jakości kosmetyków kolorowych w ofercie,
    • stabilne zasady współpracy i zatrudnienia,
    • jasne zasady wynagrodzenia,
    • motywujący system wynagrodzenia,
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon komórkowy oraz samochód służbowy)
    • przyjazne środowisko pracy, otwartość pracodawcy na innowacje,
    • szkolenia produktowe oraz szkolenia z kompetencji miękkich,

    Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie aplikacji za pośrednictwem przycisku Aplikuj teraz

    Ponadto do aplikacji prosimy dopisać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych oraz pozostałe spółki powiązane kapitałowo, zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. nr 133 poz. 88”.