Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy

Slowianka Sp. z o.o.O firmie

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łochów, Łomianki, Łosice, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Mszczonów, Nasielsk, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Ożarów Mazowiecki, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Tłuszcz, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Zwoleń, Żuromin, Żyrardów, Białobrzegi

  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Słowianka Spółka z o.o. to wiodące na polskim rynku i w Unii Europejskiej centrum szkoleniowe zajmujące się prowadzeniem szkoleń i warsztatów dla przyszłych i obecnych stylistek paznokci. Prowadzi szkolenia bazowe i podwyższające kwalifikacje z budowy paznokci oraz ze stylizacji, a także przygotowujące stylistki do mistrzostw.

Słowianka Nail Trends - zupełnie nowa, unikalna linia produktów opracowana z myślą o przyspieszeniu oraz ułatwieniu pracy przyszłym i obecnym stylistom paznokci. W ofercie posiadamy produkty, które zachwycą każdego. Ich innowacyjność i najwyższa jakość jest gwarancją sukcesu każdej stylistyki.
Przedstawiciel HandlowyNumer ref.: Miejsce pracy: Mazowieckie

Opis stanowiska

  • Budowanie trwałych relacji handlowych z klientami branży Beauty,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Identyfikowanie potencjału rynku oraz wykorzystywanie zaplecza produktowego do cross-sell i up-sell,
  • Prowadzenie prezentacji produktowych,
  • Planowanie działań sprzedażowych oraz promocyjnych,
  • Regularne wizyty u klientów.

Profil kandydata

  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność,
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • Łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Nastawienie na osiąganie założonych celów i chęci do rozwoju,
  • Pozytywne nastawienie,
  • Umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • Profesjonalny program szkoleń,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy,
  • Dofinansowanie do ubezpieczenia zdrowotnego, oraz karty Multisport.

Kandydatów zainteresowanych powyższą ofertą i spełniających przedstawione wymagania - zapraszamy do przesyłania zgłoszeń zawierających CV za pomocą przycisku Aplikuj.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie wszelkich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, moim życiorysie, CV oraz liście motywacyjnym przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych - na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska.

Dane osobowe, o których mowa w art.221 § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. b) i c) RODO.

Dane osobowe, o których mowa w art.221a § 1 kodeksu pracy przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) RODO, tj. wyłącznie za zgodą kandydata. Kandydat podając te dane w życiorysie, CV lub liście motywacyjnym zgadza się na ich przetwarzanie przez Slowianka Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krakowie oraz Nataliię Larina prowadzącą działalność gospodarczą pod firmą: NL Slowianka Nataliia Larina z siedzibą w Krakowie, posiadających łącznie status współadministratorów danych osobowych.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy