Ta oferta pracy jest nieaktualna od 166 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy

  • Błonie, Brwinów, Ciechanów, Garwolin, Gostynin, Góra Kalwaria, Grodzisk Mazowiecki, Grójec, Kobyłka, Konstancin-Jeziorna, Kozienice, Legionowo, Łomianki, Maków Mazowiecki, Marki, Milanówek, Mińsk Mazowiecki, Mława, Nowy Dwór Mazowiecki, Ostrołęka, Ostrów Mazowiecka, Otwock, Piaseczno, Piastów, Pionki, Płock, Płońsk, Pruszków, Przasnysz, Pułtusk, Radom, Radzymin, Siedlce, Sierpc, Sochaczew, Sokołów Podlaski, Sulejówek, Szydłowiec, Warka, Warszawa, Węgrów, Wołomin, Wyszków, Ząbki, Zielonka, Żyrardów, Sokołów (pow. pruszkowski), Józefów (pow. legionowski), mazowieckie
  • Specjalista
  • 13.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    branża: hydraulika siłowa, węże przemysłowe, maszyny;
    regiony: mazowieckie i podlaskie

    Opis stanowiska:

    Poszukujemy przedstawiciela handlowego działającego na terenie województw: mazowieckiego i podlaskiego. Najchętniej z doświadczeniem w branży hydraulika siłowa wysokiego ciśnienia lub węże przemysłowe.

    Zadania:

    • tworzenie pozytywnego wizerunku firmy
    • analiza rynku
    • wyszukiwanie, pozyskiwanie, szkolenie i budowanie trwałych relacji z klientem
    • prezentowanie asortymentu, informacja o produkcie
    • organizacja i uczestnictwo w pokazach i szkoleniach
    • udział w targach branżowych
    • realizacja planów sprzedażowych
    • sporządzanie ofert handlowych
    • doradztwo techniczne

    Wymagania:

    • wykształcenie min. średnie
    • doświadczenie branżowe
    • doświadczenie w sprzedaży produktów
    • dyspozycyjność, sumienność, entuzjazm i motywacja do pracy
    • doskonałe predyspozycje interpersonalne
    • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
    • samodzielność i kreatywność w działaniu
    • konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
    • znajomość Microsoft Office

    Oferujemy:

    • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • możliwość zdobycia doświadczenia w budowaniu pozycji na rynku oraz wiedzy – rozbudowane szkolenia produktowe
    • możliwość rozwoju w ramach firmy – polityka personalna oparta na budowaniu długofalowych relacji z pracodawcą
    • stabilne warunki zatrudnienia
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od osiąganych wyników
    • narzędzia pracy niezbędne na tym stanowisku (samochód, komputer, telefon, karta paliwowa i płatnicza)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.