Przedstawiciel handlowy - branża artystyczno-edukacyjna

  • podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 24.08.2019
  • Ważna jeszcze 1 dzień (do 23.09.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    KREATOR sp. z o.o.

    Firma Kreator sp. z o.o. zajmująca się organizacją różnego rodzaju imprez artystycznych i kulturalnych na terenie całej Polski poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

    Zakres obowiązków:

    • Oferowanie i sprzedaż spektakli teatralnych dedykowanych dla dzieci i młodzieży
    • Realizowanie planów sprzedażowych oraz marketingowych
    • Budowanie długofalowych relacji z naszymi klientami: dyrektorami szkół i przedszkoli oraz z nauczycielami
    • Wzmacnianie wizerunku firmy oraz udział w doskonaleniu naszej oferty

    Nasze oczekiwania:

    • Udokumentowane doświadczenie w obszarze sprzedaży ( min. rok)
    • Pozytywne nastawienie do sprzedaży i pracy z ludźmi
    • Konsekwencja i zdeterminowanie w działaniu
    • Samodzielność i odpowiedzialność za pracę
    • Prawo jazdy kat. B i dyspozycyjność
    • Znajomość branży i środowiska nauczycielskiego mile widziana

    Oferujemy:

    • Kulturę organizacyjną i wzajemny szacunek
    • atrakcyjne wynagrodzenie ( podstawa+ prowizja)
    • Stabilność zawodową oraz długofalową współpracę uzależnioną od zaangażowania
    • Dostęp do bazy klientów
    • Wsparcie merytoryczne i praktyczne
    • Elastyczny system pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV + list motywacyjny)  za pomocą przycisku Aplikuj.