Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy – branża Beauty

Beauty World Nashi ArganO firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Opieka nad marką na podległym terenie
  • Budowanie profesjonalnego wizerunku marki
  • Prezentacja produktów
  • Rozwój istniejącej struktury sprzedaży
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Zwiększanie świadomości marki wśród Klientów
  • Raportowanie o realizowanej sprzedaży

Nasze wymagania

  • Minimum 3 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Doświadczenie w bezpośredniej obsłudze Klienta
  • Wysoka kultura osobista i zdolności interpersonalne
  • Nastawienie na realizację celów sprzedażowych
  • Dyspozycyjność
  • Czynne prawo jazdy - kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizję sprzedażową,
  • Zarobki: 2.500 – 9.500 netto,
  • Premie uznaniowe,
  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop, tablet),
  • Szkolenia sprzedażowe, branżowe, produktowe podnoszące kwalifikacje,
  • Możliwość rozwoju osobistego, awansu na st. Opiekuna regionalnego, managera sprzedaży
  • Dużą samodzielność planowania i organizacji pracy

Beauty World Nashi Argan

Cześć! Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem marki Nashi Argan, włoskiej marki premium, której siedziba mieści się w Mediolanie. Jesteśmy obecni w 55 państwach, w Polsce jesteśmy partnerem pod 400 renomowanych salonów fryzjerskich. W związku z intensywnym rozwojem marki poszukujemy otwartych, ambitnych i nastawionych na sukces osób, które chciałby dołączyć do naszego Beauty Temu!

Przedstawiciel Handlowy – branża Beauty, dolnośląskie