Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - Branża Beauty / Fryzjerska

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWE PROGRESS DANIEL WIĘCEK

  • kujawsko-pomorskie

    kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • budowanie silnej pozycji produktów i marki na powierzonym terenie,

  • realizowanie planów sprzedaży,

  • rozwijanie sprzedaży i umacnianie relacji z klientami,

  • prowadzanie działań promocyjnych wśród klientów firmy,

  • dbanie o dobry wizerunek firmy.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w sprzedaży min. 2 lata,

  • prawo jazdy kat. B,

  • nastawienie na realizację celów,

  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane

  • doświadczenie w branży,

To oferujemy

  • pracę w rzetelnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

  • zapewniamy bardzo dobre warunki pracy i atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system prowizyjny,

  • zapewniamy niezbędne narzędzia do pracy - auto, telefon, urządzenie mobilne do zarządzania sprzedażą oraz pełne wsparcie,

  • inwestujemy w rozwój naszych pracowników, dbamy o doskonalenie kwalifikacji m.in. poprzez szkolenia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • paczki świąteczne

  • kuchnia

Hurtownia fryzjersko-kosmetyczna Progress Września działa w branży już od 1990 roku.

Specjalizujemy się w dystrybucji profesjonalnych kosmetyków fryzjerskich, ale również wszelkiego rodzaju akcesoriów i narzędzi niezbędnych w pracy fryzjera i kosmetyczki.

Przewiń do profilu firmy

Jak wygląda rekrutacja

  • Weryfikacja CV

  • Rozmowa rekrutacyjna

  • Złożenie oferty wybranemu kandydatowi

  • Zatrudnienie

  • Szkolenie wprowadzające