Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

Adecco Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Starszy specjalista (Senior)
Przedstawiciel handlowy - branża budowlanaNumer ref.: RB/2021/01

Zadania na stanowisku:

  • Realizacja polityki sprzedażowej zgodnej z przyjętą strategią firmy
  • Kompleksowa obsługa wszyskitch klientów firmy oraz pozyskiwanie nowych klientów
  • Prowadzenie analizy potrzeb rynku oraz działalności konkurencji
  • Odpowiedzialność za realizację działań sowoich i zespołu
  • Dbałość o wizerunk firmy

Nasz Klient oczekuje:

  • Kilkuletniego doświadczenia zawodowe na samodzielnym stanowisku w sprzedaży, w branży prefabrykatów betownowych
  • Dobrej znajomości rynku budowlanego
  • Wysokej motywacji do realizacji wyznaczonych celów
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz zespołu
  • Prawa jazdy kat. B

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Profesjonalne narzędzia pracy
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne