Przedstawiciel Handlowy - branża budowlana (narzędzia malarskie i budowlane)

SCHULLER EH'KLAR POLSKA SP. Z O.OO firmie

  • podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Opis stanowiska:

  • Schuller Eh’klar – firma austriacka posiadająca oddziały w 11 krajach Europy
  • Profil handlowy
  • Branża budowlana - dystrybucja narzędzi malarskich i remontowo-budowlanych
  • Ilość zatrudnionych osób: 27
Przedstawiciel Handlowy
branża budowlana (narzędzia malarskie i budowlane)

Miejsce pracy:

  1. obszar województwa świętokrzyskiego
  2. obszar województwa opolskiego
  3. obszar województwa podlaskiego
  4. obszar województwa pomorskiego
  5. obszar województwa zachodnio-pomorskiego
  6. obszar województwa wielkopolskiego
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Maksymalizacja sprzedaży
  • Aktywne poszukiwanie i obsługa klientów na powierzonym terenie
  • Budowanie trwałych relacji z klientami.
  • Identyfikowanie potrzeb klientów i przygotowywanie ofert handlowych.
  • Prowadzenie negocjacji handlowych.
  • Tworzenie i prezentowanie oferty dostosowanej do potrzeb klienta.

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej min. 2 lata (doświadczenie w branży budowlanej będzie dodatkowym atutem).
  • Umiejętność negocjacji i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Wysoka komunikatywność i kultura osobista.
  • Znajomość środowiska MS Office + mile widziana znajomość programu Optima.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełny etat
  • konkurencyjne zarobki z możliwością realnego wpływania na swoje wynagrodzenie
  • przejrzysty system wynagradzania (podstawa + prowizja)
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, tablet)

Zatrudnienie: od zaraz

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku  prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

W celu uzyskania dodatkowych informacji na nasz temat,
odwiedź naszą stronę internetową: www.schuller.eu

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy