Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża budowlana

MJS CONSULTING MICHAŁ JAKUBOWSKI

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    obszar województwa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój sprzedaży w powierzonym regionie

  • Poszanowanie modelu sprzedaży za pośrednictwem dystrybucji przy umiejętnym rozwijaniu kontaktów z wykonawcami i inwestorami

  • Praca na inwestycjach

  • Udział w tworzeniu budżetu regionu i jego realizacja

  • Otwartość na potrzeby rynku, proponowanie nowych produktów i zastosowań

  • Doradztwo techniczne dla kontrahentów, w tym prowadzenie niezbędnych szkoleń

  • Orientacja na rentowność sprzedaży i terminowy spływ należności

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie

  • Zamiłowanie do techniki budowlanej albo doświadczenie handlowe w branży budowlanej

  • Łatwość utrzymywania i nawiązywania kontaktów

  • Komunikatywność zarówno w mowie jak i na piśmie

  • Samodzielność i decyzyjność

  • Gotowość do podróży służbowych i prawo jazdy

  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość programów BIM mile widziana

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki pracy i płacy

  • Zatrudnienie na podstawy umowy o pracę

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Pakiet medyczny

  • Dodatkowe świadczenia socjalne

  • Narzędzia pracy (samochód, telefon, laptop)

O nas

Producent materiałów budowlanych o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, firma z kapitałem zagranicznym; w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje Przedstawicieli Handlowych / Przedstawicielek Handlowych w woj. kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, warmińsko – mazurskim i dolnośląskim.

Jeżeli lubisz sprzedaż i interesuje Cię budownictwo, ta oferta jest dla Ciebie !

Uwaga, prosimy o podanie województwa przy składaniu aplikacji.