Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1169 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Branża CNC

  • Wrocław, Legnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 2015-05-06

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Specjalizujemy się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, a 35 000 osób miesięcznie za naszym pośrednictwem znajduje zatrudnienie w Polsce i krajach Europy Środkowo-Wschodniej.

    Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

    Współpracujemy obecnie z firmą z branży maszynowej, która ze względu na powiększenie parku maszynowego i przenosiny do nowo wybudowanego zakładu, poszukuje Kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Legnica, Wrocław, Świdnica
    DTH/WROC/2015/5/20

    Zadania na stanowisku:

    • Doradztwo techniczne w zakresie obróbki metali – cięcie laserem, plazmą, gięcie, wykrawanie;
    • Aktywna sprzedaż usług obróbki metali;
    • Rozwijanie kontaktów biznesowych w podległym regionie(woj. Dolnośląskie)
    • Przygotowywanie wycen i ofert handlowych.

    Wymagania:

    • Wykształcenie techniczne – min. średnie;
    • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży usług obróbki metali;
    • Znajomość technik sprzedaży;
    • Umiejętności negocjacyjne;
    • Mobilność i dyspozycyjność

    Wybranym Kandydatom nasz Klient oferuje:

    • Umowę o pracę;
    • Wynagrodzenie podstawowe wraz z atrakcyjnym systemem prowizyjnym – 3% wartości sprzedaży netto(do negocjacji);
    • Niezbędne narzędzia pracy wraz z samochodem służbowym;
    • Perspektywę wieloletniej współpracy w dynamicznie rozwijającej się firmie.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dołączenie do życiorysu i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."