Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy - branża dziecięca

  • Białystok, podlaskie
  • Specjalista
  • Pełny etat
  • 17.06.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    APOZ sp. z o.o.

    Marka PlushMinky jest producentem tkanin i dzianin.Specjalizujemy się w rynku dziecięcym który jest bardzo wdzięczny oraz miły w obsłudze. Producenci dzięki naszym materiałom tworzą nieszablonowe kolekcji kierowane do najmłodszej grupy odbiorców.
    (www.apoz.pl)

    Zaś Marka BabySteps oferuje produktu dla najmłodszej grupy klientów. Posiadamy własną szwalnię a wszystkie produkty powstają w Białymstoku.
    (www.babysteps.pl)

    Miejsce pracy: Białystok

    APOZ Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowiska przedstawiciela handlowego do marki BabySteps oraz Plushminky.

    Jeżeli czujesz się dobrze w sprzedaży, a nawiązywanie nowych kontaktów przychodzi Ci lekko, to ta praca będzie dla Ciebie.

    Opis stanowiska:

    • pozyskiwania nowych klientów
    • budowanie dobrych relacji z klientami
    • praca biurowa

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe
    • łatwość nawiązywania kontaktów
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • zaangażowanie

    Co oferujemy:

    • atrakcyjny system wynagrodzeń
      (umowa o pracę + premia od obrotu)
    • umowa o pracę
    • prywatna opieka medyczna
    • praca w godz. 8-16 pon - pt

    Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV + kilka słów o sobie za pomocą przycisku do aplikowania.