Przedstawiciel handlowy (branża edukacyjna)

Nauczycielska Agencja Ubezpieczeniowa S.A.O firmie

  • Starogard Gdański, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Twoim żywiołem jest praca w terenie i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi? Ambitne cele tylko motywują Cię do pracy? Dołącz do NAU i buduj z nami swoją zawodową przyszłość!
W związku z wprowadzeniem na rynek nowego systemu informatycznego dla przedszkoli, poszukujemy Przedstawicieli na terenie całego kraju!

Twoje obowiązki:

  • bezpośrednia sprzedaż systemu informatycznego w placówkach oświatowych (przedszkolach),
  • prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych na podległym regionie,
  • dbałość o obsługę klienta (m.in. proces finalizacji umowy),
  • nawiązywanie trwałych relacji z klientem i budowanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Jesteś poszukiwanym przez nas kandydatem, jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży w kanale B2B,
  • potrafisz budować długotrwałe relacje biznesowe,
  • doskonale planujesz i organizujesz sobie pracę,
  • z zaangażowaniem realizujesz założone cele,
  • charakteryzujesz się rozwiniętymi zdolnościami komunikacyjnymi,
  • jesteś zainteresowany nowymi technologiami informatycznymi,
  • mile widziane jeśli posiadasz doświadczenie w branży edukacyjnej,
  • posiadasz prawo jazdy kat. B i jesteś gotowy do pracy w terenie.

Czekamy na Twoje CV! :)

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy