Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do UNIGASTRO SP Z O.O. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Międzyleska 6c (50-514), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża gastronomiczna

UNIGASTRO sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 6 dni
    do: 22 paź 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna

Twój zakres obowiązków

  • Aktywnie nawiązywanie kontaktów z Klientami w zakresie sprzętu gastronomicznego

  • Poszukiwanie szans sprzedażowych, poprzez prawidłowe identyfikowanie potrzeb Klientów

  • Obsługa obecnych klientów firmy, utrzymywanie dobrych realizacji

  • Podejmowanie negocjacji oraz zawieranie umów

  • Tworzenie ofert cenowych

  • Współpraca z pozostałymi pracownikami firmy

  • Udział w szkoleniach produktowych

  • Dbanie o dobry wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w sprzedaży

  • Zdolność nawiązywania kontaktów, budowania relacji,

  • Czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do odbywania podróży służbowych

  • Dobra organizacja pracy

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności EXCEL)

  • Samodzielność w działaniu,

  • Znajomość branży HoReCa będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w systemie premiowym

  • Samochód służbowy do dyspozycji

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • Pracę w zgranym zespole i wsparcie zarządu w podejmowanych działaniach

O nas

Firma o ugruntowanej pozycji na rynku z wieloletnim doświadczeniem i kompletnymi zasobami sprzętowymi.

Od ponad 20 lat realizujemy dla naszych Klientów inwestycje w zakresie wyposażenia hoteli i obiektów gastronomicznych.

Realizujemy kompleksowe dostawy oraz montaż profesjonalnych urządzeń, mebli i akcesoriów gastronomicznych. Prowadzimy sprzedaż internetową oraz stacjonarną w dobrze wyposażonym, nowoczesnym salonie sprzedaży we Wrocławiu.

Kompleksowo realizujemy inwestycje HoReCa dla Klientów z całej Polski.