Oferta pracy

Przedstawiciel Handlowy - Branża HoReCa

ZARATEX sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zaratex jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się przede wszystkim produkcją tkanin dla sektora HoReCa. Współpracujemy z rynkiem hotelowym oferując kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia w tekstylia pokoje hotelowe, SPA oraz restauracje.

Opis stanowiska:

  • Kompleksowa i regularna obsługa klienta na podległym terenie.
  • Pozyskiwanie nowych klientów.
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji klientów firmy na podległym terenie.
  • Czynny udział w podejmowaniu zadań zwiększających świadomość marki na rynku branży HoReCa.
  • Uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach.
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku i marki firmy.
  • Realizowanie planów sprzedażowych, bieżąca analiza rynku i działań konkurencji, raportowanie o bieżących działaniach i  wynikach pracy.
  • Tworzenie i przygotowywanie ofert handlowych dedykowanych pod indywidualne potrzeby klienta.
  • Monitoring płatności obsługiwanych klientów na podległym terenie.

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Minimum 2 lata pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, dodatkowym atutem, będzie doświadczenie  w branży HoReCa - tekstylia hotelowe (pościel, ręczniki, kołdry, poduszki, dywaniki, szlafroki, itd.).
  • Znajomość lokalnego rynku na podległym terenie.
  • Rzetelność, sumienność, dyspozycyjność oraz pozytywne nastawienie do pracy w terenie.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą.
  • Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.
  • Znajomość pakietu MS Office.
  • Ważne prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów i pracy zdalnej.
2 - 4 lat

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i system premii uzależniony od wyników pracy.
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Możliwość indywidualnego rozwoju w ramach firmy.
  • Pozytywną atmosferę współpracy i szacunku.
  • Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Optymalny termin rozpoczęcia pracy w naszej firmie, to lipiec lub sierpień 2020r.

Najważniejsze dla nas jest Twoje doświadczenie i pozytywne nastawienie do pracy i życia

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy