Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - Branża HoReCa

ZARATEX sp. z o.o.O firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

Kompleksowa i regularna obsługa klienta na podległym terenie.

Pozyskiwanie nowych klientów.

Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji klientów firmy na podległym terenie.

Czynny udział w podejmowaniu zadań zwiększających świadomość marki na rynku branży HoReCa.

Uczestnictwo w targach branżowych i szkoleniach.

Kreowanie pozytywnego wizerunku i marki firmy.

Realizowanie planów sprzedażowych, bieżąca analiza rynku i działań konkurencji, raportowanie o bieżących działaniach i wynikach pracy.

Tworzenie i przygotowywanie ofert handlowych dedykowanych pod indywidualne potrzeby klienta.

Monitoring płatności obsługiwanych klientów na podległym terenie.

Nasze wymagania

Wymagania:

Wykształcenie minimum średnie.

Minimum 2 lata pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego, podstawowym atutem, będzie doświadczenie w branży HoReCa - tekstylia hotelowe (pościel, prześcieradła, ręczniki, kołdry, poduszki, dywaniki, szlafroki, zasłony, firany,obrusy itd.).

Znajomość lokalnego rynku na podległym terenie.

Rzetelność, sumienność, dyspozycyjność oraz pozytywne nastawienie do pracy w terenie.

Samodzielność i bardzo dobra organizacja własnej pracy.

Otwartość i komunikatywność połączona z wysoką kulturą osobistą.

Umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych.

Znajomość pakietu MS Office.

Ważne prawo jazdy kat. B, gotowość do częstych wyjazdów i pracy zdalnej.

Konieczność znajomości branży tekstylnej HoReCa.

To oferujemy

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę i system premii uzależniony od wyników pracy.

Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Możliwość indywidualnego rozwoju w ramach firmy.

Pozytywną atmosferę współpracy i szacunku.

Narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon.

Optymalny termin rozpoczęcia pracy w naszej firmie, to pażdziernik 2021r.

Najważniejsze dla nas jest Twoje doświadczenie i pozytywne nastawienie do pracy i życia

O nas

Zaratex jest nowoczesnym i dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, zajmującym się przede wszystkim produkcją tkanin dla sektora HoReCa. Współpracujemy z rynkiem hotelowym oferując kompleksową obsługę w zakresie wyposażenia w tekstylia pokoje hotelowe, SPA oraz restauracje.

Przedstawiciel Handlowy - Branża HoReCa, małopolskie