Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa

KOMPANIA MIĘSNA S.C. B.Krawczyk, D.Krawczyk, J.Krawczyk

4 50020 000 netto (+ VAT) / mies.
  • małopolskie

    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • aktywne pozyskiwanie nowych klientów

  • budowanie dobrego wizerunku firmy

  • utrzymywanie korzystnych, długofalowych relacji z klientami

  • analiza i raportowanie wyników sprzedaży

Nasze wymagania

  • prawa jazdy kat. B

  • umiejętności komunikacji z potencjalnymi klientami

  • dobrej organizacji i dokładności w pracy

  • umiejętności obsługi komputera i podstawowych programów

  • doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego w branży Horeca lub doświadczenie w pracy w gastronomii (mile widziani szefowie kuchni lub osoby na stanowiskach managera)

  • znajomość lokalnego rynku gastronomicznego

To oferujemy

  • ​​​​​​samochód osobowy służbowy

  • laptop oraz telefon

  • umowa o współpracy na zasadzie B2B z zachowaniem wszelkich korzyści dla osoby zatrudnionej

  • wynagrodzenie podstawowe plus bardzo atrakcyjne premie od sprzedaży

  • pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

  • możliwość rozwoju

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • służbowy samochód do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

O nas

Rodzinna firma zajmująca się dystrybucją mięsa, drobiu, wędlin oraz mrożonych ryb i owoców morza poszukuje przedstawiciela handlowego ds. gastronomii.

Oferujemy pracę w młodym i zgranym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.