Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa

WINE REPUBLIC sp.j. MILONASO firmie

4 000–12 000
netto (+ VAT) / mies.
  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • opieka i rozwijanie relacji z restauracjami, hotelami, wine barami, sklepami specjalistycznymi, które są już klientami firmy
  • pozyskiwanie klientów HORECA - restauracji, wine barów, hoteli, sklepów winiarskich
  • dobieranie win do karty klienta
  • prowadzenie degustacji dla i u klientów
  • zarządzanie budżetem przychodowym i kosztowym klienta

Nasze wymagania

  • Szukamy osób z wiedzą WSET 1+ (więcej o winie nauczymy, jeśli chcesz się uczyć).
  • Szukamy osób otwartych, ambitnych i zmotywowanych do rozwoju i pracy handlowej.
  • Pomocne będą bardzo dobre kompetencje społeczne (budowanie relacji, prowadzenie degustacji, praca w zespole), osobiste (samoorganizacja pracy, sumienność, uczciwość) i biznesowe (liczenie zyskowności).
  • Wierzymy, że postawę i motywację człowieka zmienić najtrudniej, a wszystkiego innego można się nauczyć.
  • Chętnie przyjmiemy ludzi z branży winiarskiej lub gastronomii - to będą Twoi klienci, dobrze ich znać i rozumieć.
  • Równie chętnie ludzi z obszaru sprzedaży z innych branż (wina douczymy - ale nie szukamy ludzi, którzy nie maja pojęcia o winie, lub go nie darzą sympatią).

To oferujemy

  • Proponujemy stałe i prowizyjne wynagrodzenie w formule B2B,
  • Proponujemy opiekę nad rozwojem (winiarskim i osobistym), szkolenia i wyjazdy winiarskie,
  • Pomożemy wypracować sposoby na pozyskanie nowych klientów i opiekę nad istniejącymi/pozyskanymi,
  • W razie potrzeb zapewniamy sprzęt, dostęp do auta, deputat w winie i inne benefity.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u

O nas

Jesteśmy importerem i dystrybutorem wina od 2011 roku, mamy idee demokratyzacji wina, czyli przybliżania ludziom dobrego wina w rozsądnej cenie, którym mogą się cieszyć bez grymasu i stresu. Zależy nam na długoterminowych, opartych na fair podejściu i wspieraniu rozwoju relacjach z klientami, a jako zespół pracujemy w maksymalnie innowacyjny i elastyczny sposób. Dajemy dużo edukacji winiarskiej i innej - klientom, klientom klientów i sobie nawzajem. Jesteśmy akredytowanym ośrodkiem WSET i Wine Scholar Guild, L'ecole du Vin de Bordeaux, Valpolicella Edu Program.

Jako grupa firm prowadzimy też wine bar i sklep internetowy, co daje dodatkowe możliwości.

Zapraszamy serdecznie

Przedstawiciel handlowy - branża HoReCa, Wrocław