Ta oferta pracy jest nieaktualna od 442 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Branża Instalacyjno-Grzewcza

  • Lublin, lubelskie
  • Specjalista
  • 06.02.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    W związku z dynamicznym rozwojem do oddziału w Lublinie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY
    BRANŻA INSTALACYJNO-GRZEWCZA
    Miejsce pracy: Lublin
    Nr ref. PH/Hepac/Lublin/06/02/17

    Główne zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami,
    • Pozyskiwanie zamówień na towary z branży instalacyjno-grzewczej,
    • Sprzedaż produktów na potrzeby przetargów, inwestycji, utrzymania ruchu i remontów,
    • Realizowanie polityki handlowej firmy,
    • Prezentacja i promocja firmy na rynku.

    Wymagany profil kandydata:

    • Doświadczenie w branży instalacyjno-grzewczej,
    • Znajomość rynku lokalnego,
    • Umiejętność nawiązywania nowych kontaktów i prowadzenia negocjacji handlowych,
    • Wykształcenie co najmniej średnie kierunkowe,
    • Umiejętność obsługi komputera,
    • Prawo jazdy kat. B,
    • Gotowość do pracy w terenie,
    • Umiejętność pracy zespole,
    • Wysoka kultura osobista.

     Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie aplikacji (CV+ list motywacyjny) w terminie do 08.03.2017 z zamieszczeniem klauzuli o ochronie danych osobowych za pomocą przycisku Aplikuj.

    Onninen zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.
    Oferty bez numeru referencyjnego oraz klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.