Ta oferta pracy jest nieaktualna od 168 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - branża lodziarska

  • podkarpackie
  • Specjalista
  • 03.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sovit Jarosław Buczkowski Sp.j.

    Jesteśmy polskim producentem dodatków do przemysłu spożywczego. Od 1998r nasza firma kreuje naturalny smak żywności. Obecnie rozwijamy nową liniędodatków naturalnych do produkcji lodów tradycyjnych i przemysłowych. Rozszerzając naszą ofertę dodatków planujemy poszerzyćnasz zespół o Przedstawiciela Handlowego. Jeśli szukasz stabilnego zatrudnienia, masz zapał do pracy, tak samo jak my stawiasz na rozwój i spełniasz poniższe wymagania wyślij nam swoje CV.

    Numer referencyjny: PH/BL

    Opis stanowiska i zakres obowiązków:

    • Główny obszar działania: Południowa Polska
    • Miejsce pracy: home-office
    • Budowanie bazy nowych Klientów oraz ich aktywne pozyskiwanie
    • Budowanie oraz podtrzymywanie relacji z kontrahentami
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Organizacja spotkań i przedstawianie ofert handlowych
    • Aktywne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
    • Analiza rynku pod kątem potencjału rozwoju sprzedaży

    Od kandydatów oczekujemy:

    • Pozytywnego nastawienia, silnej motywacji do pracy i orientacji na wyznaczone cele,
    • Umiejętności nawiązywania i utrzymania pozytywnych relacji biznesowych z klientami
    • Zaangażowania w wykonywaną pracę oraz odpowiedzialności
    • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej
    • Czynnego prawa jazdy kat. B
    • Znajomości branży lodziarskiej

    Oferujemy:

    • Elastyczne godziny pracy wynikające z własnej organizacji pracy
    • Stabilne warunki zatrudnienia i atrakcyjne zarobki (podstawa + prowizja)
    • Szkolenia produktowe
    • Narzędzia niezbędne do profesjonalnego wykonywania pracy (samochód, laptop i telefon służbowy)
    • Pracę w zespole o przyjaznym nastawieniu

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Sovit Jarosław Buczkowski Sp.j. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest Sovit Jarosław Buczkowski Sp.j.  z siedzibą w Warszawie przy al. gen. Władysława Sikorskiego 11/117. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.