Logo Pracuj.pl

Przedstawiciel Handlowy - branża materiałów budowlanych

3W Dystrybucja Budowlana S.A.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż materiałów budowlanych na inwestycja budowlane.
  • Przygotowanie ofert handlowych, negocjacje handlowe i realizacja zamówień.
  • Pozyskiwanie i obsługa zamówień od firm wykonawczych i handlowych z branży budowlanej.
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz budowanie długotrwałych, pozytywnych relacji z klientami.
  • Realizacja planów sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego.
  • Umiejętności handlowe, budowania relacji, komunikatywność.
  • Samodzielność w działaniu, orientacja na cel, odpowiedzialność.
  • Znajomość środowiska MS Office.
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Doświadczenie w sprzedaży materiałów budowlanych.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie zasadnicze plus premię miesięczną, kwartalną, roczną.
  • Narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy.
  • Pracę w dynamicznej polskiej firmie będącej liderem na rynku materiałów budowlanych.
  • Możliwość rozwoju i awansu w strukturach Grupy 3W.
  • Pracę w miłej atmosferze, w zespole ludzi z pasją.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Karty Multi Sport.
  • Grupowe ubezpieczenie na życie.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej lub na dole ogłoszenia.

3W Dystrybucja Budowlana S.A.

Wiedza, Wiarygodność i Współdziałanie – to wartości, które od samego początku przyświecają działaniom 3W Dystrybucja Budowlana S.A. Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej 3W będącej największym dostawcą profesjonalnych systemów dla budownictwa w segmencie B2B. Działamy poprzez sieć 54 hurtowni i marketów budowlanych w całej Polsce. Od ponad 13 lat oferujemy naszym klientom materiały budowlane najlepszej jakości. Kompleksowo obsługujemy firmy wykonawcze, stawiając na wysoką wiarygodność i fachowe doradztwo. Nieustannie się rozwijamy, z roku na rok poprawiając swoje wyniki. To wszystko jest możliwe dzięki 3W TEAM – ludziom pełnym pasji, którzy tworzą nasz młody, dynamiczny Zespół.

Sprawdź nasze ogłoszenia, może Ty też znajdziesz u nas swoje dobre miejsce!

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Przedstawiciel handlowy – branża materiałów budowlanych.

Zapraszamy do 3W Team!

Przedstawiciel Handlowy - branża materiałów budowlanych, Warszawa