Ta oferta pracy jest nieaktualna od 24 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - branża medyczna

  • małopolskie
  • Specjalista
  • 02.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    POSZUKUJEMY:
    PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO (branża medyczna)

    Zadania:

    • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami
    • Obsługę obecnych i pozyskiwanie nowych klientów
    • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
    • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy
    • Realizowanie polityki firmy

    Nasze oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracy w aktywnej sprzedaży
    • Umiejętność łatwego nawiązywania kontaktów interpersonalnych
    • Aktywny styl pracy, inicjatywa w działaniu
    • Dobra organizacja pracy własnej i nastawienie na realizację celów
    • Wykształcenie medyczne wyższe lub średnie
    • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie medycznym
    • Prawo jazdy kat. B

    Poszukiwane kwalifikacje i cechy osobowości u kandydatów:

    • Samodzielność w działaniu oraz nastawienie na realizację celów
    • Dyspozycyjność
    • Umiejętność pracy zespołowej, komunikatywność, otwartość
    • Systematyczność, skrupulatność, uczciwość
    • Dobra organizacja pracy własnej
    • Wysoka kultura osobista

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
    • Ciekawą, i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
    • Dobrą atmosferę pracy i partnerskie relacje
    • Stałe wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowy
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon komórkowy, laptop, szkolenia)
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)”