Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel Handlowy - branża motoryzacyjna

MOTPOL SP. Z O.O. SP. K.

3 5006 000 brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski

    Gorzów Wielkopolski, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Pracownik mobilny, wyjazdy do klienta w obszarze całęgo województwa

  • Sprzedaż części, olei, akumulatorów

  • Sprawna obsługa klienta

  • Budowanie długotrwałych relacji z klientami

  • Pozyskiwanie nowych klientów

  • Przygotowywanie ofert handlowych

Nasze wymagania

  • WARUNEK KONIECZNY - Znajomość branży motoryzacyjnej najlepiej w sektorze olejowym i akumulatorowym

  • Co najmniej 2 lata doświadczenia w pracy związanej z aktywną sprzedażą

  • Wykształcenie minimum średnie (mechaniczne lub samochodowe)

  • Prawo jazdy kat. B

  • Znajomość obsługi komputera

  • Podstawowe zainteresowanie motoryzacją

To oferujemy

  • Nagrodzenie podstawowe z dodatkiem zależnym od wyniku finansowego (system prowizyjny do określenia przy rozmowie kwalifikacyjnej) - 3500zł - 6000zł brutto

  • Szkolenia co pół roku w zależności od potrzeb,

  • Wynagrodzenie podstawowe z dodatkiem zależnym od wyniku finansowego (system prowizyjny do określenia przy rozmowie kwalifikacyjnej)

  • Podstawowe narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon

  • Możliwość rozwoju zawodowego i wzrostu wynagrodzenia

MOTPOL Sp. zo.o. Sp.k. prowadzi działalność w zakresie handlu hurtowego i detalicznego części zamiennych, akcesoriów samochodowych oraz akumulatorów, olejów i szyb samochodowych. Od momentu powstania nasza Firma skutecznie realizuje zamierzony cel aby być coraz lepszym partnerem do współpracy dla naszych klientów.

Przewiń do profilu firmy