Oferta pracy

Przedstawiciel handlowy - branża motoryzacyjna

Moto-Profil Sp. z o.o.O firmie

  • Olsztyn

    Olsztyn, warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja strategii handlowej oraz celów wyznaczonych przez firmę w zakresie części samochodowych i wyposażenia warsztatowego

  • Weryfikacja i realizacja planów sprzedażowych

  • Pozyskiwanie nowych klientów na przydzielonym terenie, budowanie i utrzymywanie relacji

  • Monitorowanie działań konkurencji

  • Utrzymywanie i rozbudowywanie sieci dystrybucji

  • Ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołów regionalnych

  • Inicjowanie działań mających na celu zwiększenie sprzedaży (marketingowe, szkoleniowe, asortymentowe) dla klientów

  • Reprezentowanie firmy na spotkaniach i targach branżowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej (B2B) w branży automotive lub/i produktów technicznych

  • Umiejętność prowadzenia negocjacji i rozmów handlowych

  • Komunikatywność, zaangażowanie i otwartość w działaniu

  • Ambitność i determinacja w dążeniu do realizacji wyznaczonych celów

  • Umiejętność nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

  • Posiadanie wiedzy technicznej z zakresu motoryzacji będzie dodatkowym atutem

Mile widziane

  • Znajomość lokalnego rynek i/lub potencjalnych klientów w branży motoryzacyjnej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • Kafeteria MyBenefit

  • Dofinansowanie do obiadów w formie kateringu

Moto-Profil Sp. z o.o.

Biuro Firmy Moto-Profil to ponad 300 osób zatrudnionych w 20 działach.

Co możemy powiedzieć o sobie po 27 latach doświadczenia ? Jesteśmy drugą największą firmą w Polsce specjalizującą się w imporcie i dystrybucji samochodowych części zamiennych, akcesoriów oraz wyposażenia warsztatowego. Naszym partnerom handlowym dostarczamy również autorskie rozwiązania informatyczne oraz pełne wsparcie merytoryczne w tym zakresie.

Naszą kadrę zasilają specjaliści wielu różnych dziedzin (prawnej, księgowej, finansowej, marketingowej), a także inżynierowie, analitycy, managerowie oraz informatycy. Przy użyciu najnowszego sprzętu informatycznego, każdego dnia pracownicy biurowi pracują nad prawidłowym działaniem i obsługą Firmy.

Przewiń do profilu firmy