Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża narzędziowa

TRADE HOUSE FORSAGE INSTRUMENT POL sp. z o.o.

5 00012 000 brutto / mies.
  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • aktywne poszukiwanie nowych Klientów na terenie całego kraju

  • utrzymywanie pozytywnych relacji z dotychczasowymi Klientami

  • aktywna sprzedaż produktów

  • realizacja planów sprzedażowych

  • doradztwo w zakresie oferowanych produktów

  • planowanie działań sprzedażowych

  • dbanie o pozytywny wizerunek Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie (preferowane techniczne)

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • umiejętność dobrej samoorganizacji pracy

  • obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office

  • efektywne i ekonomiczne planowanie pracy

  • prawo jazdy kategorii B (warunek konieczny)

  • znajomość technik sprzedaży

  • odpowiedzialność, samodzielność, dyscyplina, dyspozycyjność, inicjatywa

  • gotowość do wyjazdów służbowych

  • pozytywne nastawienie, komunikatywność, łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • formę zatrudnienia - umowa o pracę na pełen etat

  • elastyczne godziny pracy

  • odpowiedzialne i samodzielne stanowisko

  • atrakcyjny system premiowy oparty na wynikach sprzedaży

  • zatrudnienie w stabilnej firmie

  • wsparcie na każdym kroku ze strony całego Zespołu

  • otwartość pracodawcy na pomysły

  • narzędzia do pracy (tablet, laptop, samochód służbowy, telefon)

  • karta MultiSport (po okresie próbnym)

O nas

Trade House Forsage Instrument Pol jest właścicielem marek RockFORCE, FORSAGE, ISMA, FORCEKRAFT i kilku innych. Od 2017 roku Firma prężnie się rozwija zdobywając nowych Klientów na terenie Polski oraz całej Europy.