Ta oferta pracy jest nieaktualna od 164 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel handlowy (branża ogrodnicza)

  • Bielawa, Bogatynia, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Polkowice, Strzegom, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica, dolnośląskie
  • Specjalista
  • 07.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Jesteśmy firmą z sektora rolniczego. Specjalizujemy się w doradztwie rolniczym. Dzięki ścisłej współpracy z naszymi kontrahentami i wymianie doświadczeń z rolnikami, rozpoczynamy pracę nad nowym projektem.

    Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Przedstawiciel handlowy
    (branża ogrodnicza)
    Miejsce pracy: Bielawa, Bogatynia, Bystrzyca Kłodzka, Dzierżoniów, Głogów, Jawor, Jelenia Góra, Kamienna Góra, Kłodzko, Legnica, Lubań, Lubin, Nowa Ruda, Oborniki Śląskie, Oława, Polkowice, Strzegom, Świebodzice, Trzebnica, Wałbrzych, Wrocław, Zgorzelec, Złotoryja, Bolesławiec, Oleśnica, Świdnica

    Główne obowiązki:

    • nawiązanie relacji handlowych z hurtowniami ogrodniczymi;
    • budowanie bazy klientów i rozszerzanie sieci kontaktów biznesowych;
    • współpraca w budowaniu efektywnej sprzedaży.

    Oczekujemy:

    • doświadczenia w branży;
    • wysokich umiejętności interpersonalnych i handlowych;
    • prawa jazdy kategorii B;
    • wykształcenia kierunkowego – ogrodnictwo lub rolnictwo (mile widziane).

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • progresywne warunki płacowe i premie;
    • międzynarodowe wyjazdy szkoleniowe;
    • samochód, telefon, laptop oraz inne narzędzia niezbędne w pracy.

    Dołącz klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego, jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez Agro-Perfect Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).”