Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Przedstawiciel Handlowy - Branża Optyczna

CAMRO KAMROWSKI KALWASIŃSKI SP.J.O firmie

  • mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Specjalista

Firma CAMRO, działająca w branży optycznej od 1957 roku na terenie całej Polski,
poszukuje kandydatów na stanowisko:

OPIS STANOWISKA:

  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z Klientami
  • Realizacja polityki sprzedaży
  • Regularne raportowanie wyników
  • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

WYMAGANIA:

  • Prawo jazdy kat. B.
  • Umiejętność obsługi komputera - MS Office
  • Gotowość do pracy w terenie
  • Wykształcenie co najmniej średnie
  • Umiejętność pracy indywidualnej
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
  • Systematyczność
  • Kultura osobista
  • Dyspozycyjność

OFERUJEMY:

  • Bardzo stabilne warunki zatrudnienia
  • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród Klientów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w renomowanej firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wyposażenie teleinformatyczne
  • Samochód służbowy
  • Szkolenia wdrażające

Ogłoszenie archiwalne