Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Przedstawiciel Handlowy - Branża Optyczna

  • opolskie
  • Specjalista
  • 18.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top
    Eva Minge jest znaną Marką modową na rynku polskim i światowym.

    W związku z dynamicznym rozwojem działu optycznego poszukujemy osoby specjalizującej się w sprzedaży opraw okularowych.
    Region: śląskie, opolskie, łódzkie

    Opis stanowiska:

    • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z Klientami
    • Realizacja planów sprzedaży
    • Dbanie o pozytywny wizerunek Firmy.
    • Regularne raportowanie wyników
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

    Wymagania:

    • 2 letnie doświadczenie w branży optycznej mile widziane
    • Umiejętności interpersonalne związane z obsługą Klienta
    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Umiejętność obsługi komputera - MS Office
    • Umiejętność pracy indywidualnej i dobra organizacja pracy
    • Prawo jazdy kat. B.
    • Wysoki poziom kultury osobistej
    • Dyspozycyjność

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Możliwość rozwoju (zarówno kompetencyjnego jak i stanowiskowego)
    • Przyjazną atmosferę
    • Pracę z produktem znanej Marki
    • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer)
    • Szkolenia wdrażające jak i szkolenia pogłębiające umiejętności sprzedażowe.

    Zainteresowane, spełniające wymagania osoby, prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."