Przedstawiciel Handlowy - Branża Optyczna

  • zachodniopomorskie
  • Specjalista
  • 13.08.2018
  • Ważna jeszcze 24 dni (do 12.09.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    CAMRO KAMROWSKI KALWASIŃSKI SP.J.

    Firma CAMRO, działająca w branży optycznej od 1957 roku na terenie całej Polski,
    poszukuje kandydatów na stanowisko:

    OPIS STANOWISKA:

    • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji z Klientami
    • Realizacja polityki sprzedaży
    • Regularne raportowanie wyników
    • Monitorowanie rynku i działań konkurencji

    WYMAGANIA:

    • Prawo jazdy kat. B.
    • Umiejętność obsługi komputera - MS Office
    • Gotowość do pracy w terenie
    • Wykształcenie co najmniej średnie
    • Umiejętność pracy indywidualnej
    • Umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami
    • Systematyczność
    • Kultura osobista
    • Dyspozycyjność

    OFERUJEMY:

    • Przyjazną atmosferę oraz ciekawą pracę w firmie cieszącej się wysokim uznaniem wśród Klientów
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Stabilne zatrudnienie
    • Pracę w renomowanej firmie
    • Niezbędne narzędzia pracy
    • Wyposażenie teleinformatyczne
    • Samochód służbowy
    • Szkolenia wdrażające

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami."