Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Przedstawiciel handlowy - branża oświetleniowa

Grupa Redo

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca mobilna
    Cała Polska

Twój zakres obowiązków

  • Sprzedaż produktów oświetleniowych klientom na terenie Polski (sprzedaż z katalogu).

  • Utrzymywanie i wzmacnianie relacji z obecnymi klientami.

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów podczas spotkań w terenie i poprzez kontakt telefoniczny na terenie Polski.

  • Dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

  • Profesjonalna obsługa klienta.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży oświetlenia.

  • Czynne prawo jazdy kat. B.

  • Samodzielność i umiejętność zarządzania czasem pracy.

  • Dyspozycyjność.

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność budowania długotrwałych relacji.

  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne i komunikacyjne.

Grupa Redo

Grupa Redo jest na europejskim rynku od 2000 roku. Mamy szeroką ofertę, która obejmuje każdy rodzaj oświetlenia, zarówno wewnętrznego, jak i zewnętrznego.

Od dwóch lat marka Redo jest w Polsce i jesteśmy jej bezpośrednim dystrybutorem.

Przewiń do profilu firmy